شرکت سئو در کرج

شرکت سئو در کرج

خدمات تخصصی سئو در کرج

بهترین شرکت سئو در کرج

سئو مسترز به عنوان یکی از قدیمی ترین و قطب های سئو در استان البرز و شهر کرج می باشد که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۷ در این شهر و استان آغاز نمود و توانست کسب و کارهایی بسیاری را در این سال ها به نتایج برتر گوگل برساند.

مشاوره و کارشناس سئو در کرج

اگر مجموعه ای در کرج هستید که برای توسعه سئو و بهینه سازی وب سایت خود نیاز به مشاور و کارشناسی حضوری دارید می توانید از خدمات مشاوره حضوری سئو مسترز در مجموعه خود استفاده نمایید.

خدمات تخصصی سئو در کرج

در صورتی که توانایی اجرایی و انجام خدمات سئو در کرج برای مجموعه شما امکان پذیر نمی باشد می توانید به برون سپاری خدمات سئو خود به شرکت ما اقدام به سئو SEO و بهینه سازی وب سایت خود نمایید

خدمات سئو و بهینه سازی سایت در کرج

خدمات ویژه سئو در کرج ویژه سال ۱۴۰2

خدمات سئو و بهینه سازی سایت در کرج

سئو سایت یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتور جستجو می‌باشد. در واقع به مجموعه‌ای از روش‌ها و استراتژی‌ها گفته می‌شود که وبسایت را به صفحه اول گوگل و رتبه‌های برتر آن هدایت می‌کند. این تکنیک‌ها شامل فعالیت‌های مختلف است که به سادگی انجام نمی‌شود.

درصد بالایی از افراد بعد از جستجوی موضوع مورد نظر در گوگل و یا موتور جستجوی دیگر، تنها با بررسی صفحه اول نتایج، اطلاعات لازم را دریافت می‌کنند. هدف از سئو هر سایتی قرارگیری آن در صفحه اول است تا توسط کاربران بیشتری دیده شود.

چرا خدمات سئو در کرج اهمیت دارد؟

چرا باید از خدمات سئو سایت استفاده کرد؟

همانطور که می‌دانید این روزها بسیاری از کسب و کارها دارای وبسایت هستند. این کسب و کارها در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارند که برخی از آن‌ها رقبای شما محسوب می‌شوند. اما آیا همه این سایت‌ها به خودی خود دیده می‌شوند؟ کاربران اینترنت برای اینکه به مشتریان شما تبدیل شوند چگونه باید سایت شما را پیدا کنند؟ اینجا سئو سایت سئو مسترز با تیم تخصصی و خارق العاده خود به کمک شما می‌آید. در سال ۱۴۰۱ بهترین ها را برای وب سایت و کسب و کار خود رقم بزنید.

افزایش بازدید

بیشتر دیده شدن یکی از هدف‌های هر کسب و کاری است و نمی‌توان اهمیت این مسئله را انکار کرد. با سئو سایت شما و فعالیتتان بیشتر دیده می‌شوید.

برندسازی

اگر برند خاص خود را ایجاد کردید حتما نیاز دارید تا مراحل برندسازی را انجام دهید. یکی از این مراحل ایجاد وبسایت است. سایت و در نهایت برند شما بدون سئو دیده نمی‌شود.

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت، احتمال تبدیل هر کاربر به مشتری را افزایش می‌دهد. سئو سایت کمک می‌کند کاربران بیشتری به سمت وبسایت شما سوق داده شوند و حتی به افراد دیگری معرفی شوید.

افزایش فروش محصولات و خدمات

و اما مهمترین هدف برای هر کسب و کاری فروش بیشتر محصولات و یا ارائه بیشتر خدمات خود است. قطعا یکی از راه‌های افزایش فروش محصولات داشتن وبسایت و فروش از طریق آن است.

شرکت سئو در کرج از کدام روش‌ها برای SEO استفاده می‌کند؟

سئو انواع مختلفی دارد. هر شرکتی از روش خاصی برای SEO استفاده می‌کند. برای اینکه سایت خود را به شرکت و یا شخصی بسپارید باید بدانید از چه روشی برای ارتقای آن استفاده می‌کنند. به همین دلیل آشنایی با آن‌ها مهم می‌شود. در صورتی که از روش نامناسب استفاده شود به وبسایت آسیب جدی و جبران ناپذیری وارد خواهد شد.

سئو کلاه سفید

مجموعه رفتارها و اقداماتی که مطابق با استانداردهای گوگل است در این حوزه قرار می‌گیرد. در نتیجه بهترین و اصولی‌ترین روش محسوب می‌شود. اگر از این طریق وبسایت شما سئو شود دیگر نگران آینده آن و نتیجه کار نخواهید بود.

سئو کلاه سیاه

در این روش موتورهای جستجو فریب داده می‌شوند. البته که موتورهای مختلف مانند گوگل آنقدر هوشمندانه طراحی شدند که متوجه این مسئله خواهند شد. این کار تبعات بدی برای وبسایت دارد و نتیجه‌ای جز از دست دادن سایت به طور کامل ندارد.

سئو کلاه خاکستری

کلاه خاکستری ترکیبی از اقدامات کلاه سفید و سیاه است. این کار فقط توسط یک سئوکار حرفه‌ای صورت می‌گیرد تا اقدامات لازم را بسیار هوشمندانه به کار گیرد. اگر توسط فرد و شرکت متخصص و حرفه‌ای صورت پذیرد نتیجه آن بهینه سازی اصولی خواهد بود.

یک شرکت سئو سایت در کرج پس از قبول پروژه سئو وبسایت فعالیت‌های خود را آغاز می‌کند. این اقدامات در دو دسته کلی قرار می‌گیرند. سئو داخلی و خارجی که در ادامه در مورد هر کدام توضیحات لازم را ارائه می‌دهیم. برخی اقداماتی که در این راستا انجام می‌دهیم بررسی موارد تکنیکال و رفع ایرادات آن، تولید محتواهای مفید و موثر، لینک سازی داخلی و خارجی و بک لینک با توجه به اصول سئو می‌باشد.

سئو داخلی

برخی اقدامات در راستای بهینه سازی وبسایت مربوط به اصلاح ساختار داخلی آن است. سئوی داخلی سایت یکی از فعالیت‌های مهم به شمار می‌روند. سرعت سایت، ساختار URL ها، تولید محتوا، بهینه سازی تصاویر سایت و... شامل سئوی داخلی می‌شود. با همین اقدامات نتایج بسیار شگفت انگیزی جهت دریافت رتبه برتر در برخی کلمات دریافت می‌شود و نیازی به اقدامات دیگر نمی‌باشد.

سئو خارجی

کلیه فعالیت‌هایی که انجام می‌دهیم تا از سایت‌های دیگر لینک مفید بگیریم مربوط به سئوی خارجی می‌شود. ریپورتاژ آگهی، ساخت وبلاگ و تهیه مطالب برای آن، استفاده از شبکه‌های اجتماعی، ارسال پیامک‌های متفاوت و... برخی از این اقدامات هستند که به کسب رتبه‌های برتر برای وبسایت کمک می‌کنند. البته لازم به ذکر است که سئوی داخلی جز اقدامات اولیه و پیش نیاز سئوی خارجی در سئو مسترز می‌باشد.

خدمات SEO در کرج

گزیده از بهترین خدمات تخصصی بهینه سازی وب سایت

مشاوره سئو در کرج

با استفاده از خدمات مشاوره ما در مجموعه خود بهترین مسیر سئو را انتخاب کنید.

تحلیل و آنالیز ماهانه

با استفاده از خدمات آنالیز سئو وب سایت ایرادات و نقاط قوت وب سایت در دستان شما خواهد بود.

دوره اموزش سئو در کرج

با پرورش نیروهای خود در بخش های مختلف SEO و بهینه سازی در کرج از هر مجموعه ای بی نیاز شوید.

پشتیبانی سئو ماهانه

عملیات تولید محتوا و حفظ جایگاه خود را با خدمات پشتیبانی سئو ماهانه سئو مسترز به ما بسپارید.

مراحل موفقیت در گوگل

مسیری که در شرکت سئو مسترز اجرایی می شود

01

نقد و آنالیز وب سایت

در ابتدا به صورت رایگان سایت شما را با توجه به کلمات و ویژگی های مد نظر آنالیز می کنیم

02

ارائه پروپوزال تحلیلی

با توجه به کیفیت وب سایت و همچنین قدرت کلمات کلیدی (KPI) پروپوزال ارسال می نماییم

03

اجرا و پشتیبانی همیشگی

با توجه به خدمات ماهانه و ارائه گزارشات عملکرد شما را به صفحه نخست گوگل میرسانیم

تعرفه و هزینه خدمات سئو در کرج

پکیج ها و قیمت سئو و بهینه سازی وب سایت در استان البرز

برنزی

برای کسب و کارهای نوپا لوکال

(جهت بهینه سازی 100 کلمه کلیدی)

استعلام بگیرید

 • تحلیل و آنالیز کلمات
 • تحلیل و انالیز وب سایت
 • گزارش ماهانه با ابزار تخصصی سئو
 • تولید محتوا اصولی برای سایت
 • بسته لینک سازی برنزی
 • فاز اجرایی 12 ماهه
 • مشاوره سئو رایگان
 • پشتیبانی 24/7
مشاوره بگیرید
نقره ای

برای کسب و کارهای خدماتی

(جهت بهینه سازی 200 کلمه کلیدی)

استعلام بگیرید

 • تحلیل و آنالیز کلمات
 • تحلیل و انالیز وب سایت
 • گزارش ماهانه با ابزار تخصصی سئو
 • تولید محتوا اصولی برای سایت
 • بسته لینک سازی نقره ای
 • فاز اجرایی 12 ماهه
 • مشاوره سئو رایگان
 • پشتیبانی 24/7
مشاوره بگیرید
طلایی

برای کسب و کارهای بزرگ

(جهت بهینه سازی 300 کلمه کلیدی)

استعلام بگیرید

 • تحلیل و آنالیز کلمات
 • تحلیل و انالیز وب سایت
 • گزارش ماهانه با ابزار تخصصی سئو
 • تولید محتوا اصولی برای سایت
 • بسته لینک سازی طلایی
 • فاز اجرایی 12 ماهه
 • مشاوره سئو رایگان
 • پشتیبانی 24/7
مشاوره بگیرید
سوالات سئو در کرج

سوالات متداول SEO در کرج

بیشترین پرسش های متداول

به طور معمول مجموعه ای را باید در استان البرز و شهر کرج انتخاب کنید که دارای سابقه طولانی مدت در بخش بهینه سازی وب سایت و همچنین پروژه های موفق کشوری باشد.

نمی توان ارزان بودن یا گران بودن خدمات سئو را ملاک آماری برای انتخاب سئو انتخاب نمود موضوع اصلی کیفیت و نحوه کاری است که مجموعه ها در این حوزه انتجام خواهند داد

خیر ، سئو یک امر طولانی مدت است و تیمی میتواند در این امر موفق باشد که قوانین لوکال سئو و سئو محلی و همچنین الگوریتم های جدید گوگل را به خوبی بشناسد و طبق فاز بندی بلند مدت مجموعه را به نتایج برتر گوگل برساند.

خدمات سئو در کرج

خدمات سئو در کرج, بهینه سازی موتور های جستو است. سئو, برای افزایش بازدید و ترافیک جستجوی ارگانیک به سایت انجام می شود. خدمات سئو, توسط شرکت های مرتبط یا فریانسر ها که در تمام جنبه های سئو تخصص دارند, ارائه می شود. همچنین سئو مسترز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت سئو در تهران نیز به شمار می آید.

 

اهمیت خدمات سئو در کرج

تحقیقات نشان می دهد, نزدیک به 93% از ترافیک وب در موتور های جستجو رخ می دهد. در صورتیکه می خواهید سایت شما در دسترس باشد, باید در موتور های جستجوی اصلی ایندکس شده و رتبه بالایی کسب نمایید. در ادامه, به برخی از حقایق در مورد موتور های جستجو و گوگل اشاره داریم:

 • گوگل موتور جستجوی اصلی, با 92% سهم از جستجوی دیجیتال است.
 • تقریبا, 46% از جستجوی محصولات در گوگل انجام می شود.
 • 7 قسمت از 10 قسمت جستجوی گوگل, از طریق تلفن همراه صورت می گیرد.
 • 50% از جستجو ها, برای بازدید از فروشگاه های آنلاین انجام می شود.
 • تقریبا, 33% از جستجو های موبایلی گوگل به دلیل موقعیت مکانی است.
 • گوگل 95% از رقابت, موتور های جستجوی موبایلی را به خود اختصاص داده است.
 • 60% از جستجو های گوگل, از طریق تلفن همراه انجام می شود.
 • هر سال, بین 16 تا 20% از جستجو ها جدید هستند. کاربران مطالبی را که تا به حال جستجو نکردند, جستجو می کنند.
 • میانگین نرخ کلیک, برای موقعیت 1 در نتایج جستجوی گوگل برابر 19.3% و برای موقعیت 2 برابر 10.57% می باشد.
 • Google, بیش از 2T جستجو را در سال پردازش می کند.
 • گوگل, در هر روز بیش از 5.8 میلیار جستجو را پردازش می کند.
 • 75% از جستجوگران, فقط صفحه اول نتایج جستجو را بازدید می کنند.

امروزه, طراحی و راه اندازی وب سایت به آسانی برای خدمات سئو در کرج قابل انجام است. پس از راه اندازی سایت می توانید, منتظر بالا رفتن ترافیک آن شوید. با این حال, وب سایت های زیادی روی موضوعات مشابه با سایت شما متمرکز هستند. موتور های جستجو, موقعیت مکانی هر سایت را برای هر عبارت مورد جستجو در نتایج جستجو مشخص می کنند. انتخاب بهترین شیوه های سئو, برای بالا بردن ترافیک در موتور های جستجو اهمیت زیادی دارد.

 

خدمات سئو در کرج

عوامل مهم در رتبه بندی سئو

خدمات سئو در کرج, برای جذب ترافیک موتور های جستجو انجام می شود. موتور های جستجو, چگونه رتبه هر سایت را برای هر عبارت در نتایج جستجو تعیین می کنند. عوامل زیادی برای این رتبه بندی وجود دارند, که ما به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.

 
محتوا

محتوا, در خدمات سئو در کرج اهمیت بسیار زیادی دارد. موتور های جستجو, مرتبطترن مطالب را مطابق با درخواست کاربر نمایش می دهند. مقالات ویکیپدیا به دلیل جامع و قابل اعتماد بودن, رتبه بندی بالایی در موتور های جستجو کسب می کنند. موتور های جستجو, به محتوای صفحه و جدید بودن آن نگاه می کنند. آنها, الگوریتم های پیچیده ای را برای تشخیص ارتباط محتوا با مطلب مورد جستجو به کار می گیرند.

 
تجربه کاربری (UX)

محتوای عالی به تنهایی کافی نیست, تجربه کاربری ضعیف نرخ پرش کاربر از وب سایت را افزایش می دهد. موتور های جستجو, وب سایت های با تجربه کاربر عالی را رتبه بندی می کنند. در ادامه, به عوامل موثر بر تجربه کاربری عالی اشاره داریم:

 • سرعت بالای صفحه
 • سازگاری سایت با موبایل
 • ناوبری ساده
 • عدم وجود پیام POP-UP

کاربران باید به راحتی و با سرعت, سایت را پیمایش کرده و محتوا را مورد استفاده قرار دهند. خدمات سئو در کرج, به سازگاری سایت با موبایل اهمیت زیادی می دهند. گوگل, الگوریتم های جستجوی خود را براساس تجربه کاربر به روز رسانی می کند. توجه داشته باشید, که توسعه وب به سرعت در حال افزایش است.

 
خدمات سئو فنی

همپوشانی های, بین تجربه کاربر و عوامل رتبه بندی فنی وجود دارند. اینها شامل: بهینه سازی متا دیتا, سرعت صفحه و ملاحضات معماری وب می شود. بهینه سازی متا دیتا, با بهبود نرخ کلیک در صفحات نتایج جستجو, بهبود رتبه بندی تصویر یا نمایش محتوا در جستجو های صوتی انجام می شود.

 
معیار های بازخورد کاربر

موتور های جستجو, داده های رفتاری کاربران در هنگام جستجوی محتوا را بررسی می کنند. بازخورد کاربر شامل: نرخ کلیک برای جستجو یا کلیک دکمه بازگشت بعد از ورود به سایت می شود.

 
بک لینک ها

بک لینک لینکی های است, که از وب سایت های دیگر به سایت شما داده شده است. موتور های جستجو به تعداد لینک های که به هر صفحه اشاره دارد, و سایت های اشاره کننده توجه دارد. اگر محتوای صفحه فوق العاده, جامع و قابل اعتماد باشد, سایر سایت ها به آن لینک می دهند. موتور های جستجو, برای تعیین ارزش لینک به کیفیت بک لینک ها توجه می کنند.

 
نیاز به خدمات سئو در کرج

ممکن است, بخواهید بهینه سازی موتور های جستجو برای سایت را خودتان انجام دهید. در صورتیکه, سایت شما در زمینه یک صنعت رقابتی فعالیت می کند, خدمات سئو در کرج بسیار دشوار است. به عنوان مثال, یک موسسه حقوقی برای کسب رتبه در کلمات کلیدی “وکلای نزدیک من” یا “وکیل قراردادی” فعالیت دارد. زمان و مهارت, برای اجرای مداوم و موفقیت آمیز خدمات سئو در کرج اهمیت زیادی دارد. برنامه یئو موفق ترکیبی از مهارت های متنوع است, که عبارتند از:

 • HTML
 • JavaScript
 • CSS
 • تولید محتوا
 • استراتژی وب
 • تعامل با کاربر
 • UI/UX
 • طراحی خلاقانه

جستجو, حفظ ارتباط رسانه ای و مشارکت با رسانه های معتبر برای خدمات سئو در کرج اهمیت زیادی دارد. موارد گفته شده, برای کسب رتبه و جذب اعتماد مهم هستند. منطقی نیست, که کسب و کار خود را در خارج از تجارت اصلی خود توسعه دهید.

وضعیت هر سایت نسبت به دیگری متفاوت است. به همین دلیل نمی‌توان به صورت قطعی زمان مشخص و کلی برای همه سایت‌ها ارائه داد. زمان سئوی وبسایت بعد از تحلیل و بررسی توسط کارشناسان متخصص مشخص خواهد شد.

تعرفه سئو سایت بسته به آن وبسایت و موضوع و شرایطی که دارد مشخص خواهد شد. اما ما هزینه سئوی انواع وبسایت‌ها را در چندین پکیج مشخص کردیم تا از قیمت‌ها اطلاع داشته باشید.

خدمات سئو در کرج

هم اکنون مشاوره بگیرید

آنالیز رایگان سئو سایت شما

جهت دریافت مشاوره رایگان با تیم تخصصی سئو مسترز تماس حاصل نمایید

۰۹۳۷۴۶۶۰۰۶۰ – ۰۹۱۱۲۴۴۱۸۶۵ – ۰۲۱۲۸۴۲۷۴۳۷